Hakkımızda

KURUMSAL

Misyonumuz

Ürünlerimizi kişiselleştirmek için her zaman tüm ihtiyaçları dinleriz . Felsefemiz, eski el işçiliğin kalitesini, modern ve yaratıcı bir yaklaşımla harmanlayıp yıllar boyunca koruduğumuz gerçeğidir.

İşlem yöntemleri geçmişe göre değişmiş ve gelişmiş olmasına rağmen, bu değerli malzemeye duyduğumuz sevgi geçmişten günümüze değişmeden kalmıştır ve bu tutku ürettiğimiz ahşap ürünlerimizi zenginleştirmemizi sağlamıştır.

Şirketimizin kökleri ürünlerimizi ve çalışma şeklimizi karakterize eden değerlerin kanıtıdır. 1963 yılında küçük bir atölye ile başladığımız bu macera şirketimizin uzun yıllar boyunca ahşap parke üreticiliği ile elde ettiği tecrübe,bilgi ve birikimleri 2018 yılında butik bir Laminat parke üretim tesisleri kurmasına vesile olmuştur.

Güvenilir ve dayanıklı ahşap zeminler üreterek, doğaya zarar vermemeye dikkat ve özen gösteriyoruz.Ahşap zeminler bizim tutkumuz; felsefemiz işimizin yüksek kalitesi. Ahşapın orijinal kokusunu ve hissini koruyan renk ve dokuları tasarlamaya çalışıyoruz.

Müşterilerimiz için bu kadar değerli ürünleri üretebilmek için geri dönüşümü olan ormanlardan üretilen hammaddeleri tercih ediyoruz.

Yıllar önce başlattığımız her müşterimiz için bir fidan dikimine aralıksız devam ediyoruz