Hizmetlerimiz

astonlouis mekanınıza değer katar
ASTONLOUİS – 2
ASTONLOUİS – 1

ASTON LOUİS PARKENİN SATIN ALINDIĞI TARİHTEN İTİBAREN SUNDUĞU GARANTİLER

Konutlara döşendiğinde ürün grubuna bağlı olmak kaydıyla 10 yıl ila 25 yıl garanti sunmaktadır. Ticari alanlara uygulanan AstonLouis Laminat Parkeler 5 yıl garantilidir.

ASTONLOUİS LAMİNAT PARKELER İÇİN AŞAĞIDAKİ GARANTİ KOŞULLARI GEÇERLİDİR:

Garantimiz, ev ve ticari alan uygulamalarını (nesnesel alanları) kapsar ve sadece daha önce belirtilen maddeler için geçerlidir (hijyen, darbe dayanımı, uzun ömürlülük). Ancak; ticari alanlar uygulandığında, ayrı garanti süresi sunulmaktadır, maksimum 5 yıldır.

AstonLouis Laminat Parkeler, amacına uygun olarak ve bakım talimatlarına uyularak kullanılmış olmalıdır. Parkeler normal kullanıma uygun olmayacak şekilde şiddetli mekanik etkilerle olağanüstü bir şekilde zorlanmamalı ve/veya usulsüz temizleme yapılarak amaca uygunsuz olarak kullanılmamış olmalıdır. Garanti devredilemez, sadece ilk satın alan alıcı için sağlanır ve AstonLouis Laminat Parkenin ilk uygulaması için geçerlidir. Laminat Parkeler, ürüne uygun alanlara uygulanmalıdır. Satın alınan AstonLouis Laminat Parkeler uygulama kılavuzuna uygun olarak uygulanmalıdır.

Bu koşullara uyulmaması durumunda, her türlü garanti hakkı ortadan kalkar. Aşınma; dekor tabakasının en az bir yerde tamamen kalkmış olması ve bunun belirgin bir şekilde görülebilir olması ile en az 1cm² büyüklüğündeki bir alanda olması gerektiği anlamına gelir.

Laminat Parkenin yüzeyindeki küçük kullanım izleri, hasar teşkil etmez. Keskin köşeli nesne ve uçların oluşturduğu hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Nesnelerin düşme yüksekliği 90cm’den fazla olmamalıdır. Nesneler 0,5kg’den fazla ağır olmamalıdır.

Modern Tasarımlar Astonlouis.com'da...

ASTON LOUİS PARQUET LAMİNAT PARKELERİN BAKIMI VE KORUNMASI

Nemli ve ıslak ortamlara asla uygulama yapmayınız.Aston Louis Parquet Laminatın kapalı yüzeyi genellikle kirin parkenin derinlerine inmesini engellediğinden, Aston Louis Parquet parkenin suyla temizlenmesi parkelerin istenmeyen şekilde şişmesine neden olabilir. Doğru temizleyiciyi seçerken, balmumu veya yağ içermediğinden emin olunmalıdır. Masif parkelerin aksine, yağ ve balmumu laminat parkenin yüzeyine nüfuz eder ve parke üzerinde ince bir tabaka halinde kalabilir. Bu film, yüzeyde istenmeyen ince çatlaklara neden olabilir ve ayak izlerini gösterebilir. Aston Louis Parquet . Laminat parkenin düzenli bakımı için, laminatınızı periyodik olarak vakumlamak ve kuru bir bezle silmek gerekir. Gerekli olduğuna inanıyorsanız, zemini iki haftada bir nemli bir bezle silebilirsiniz. Laminat parke temizleme maddesini kullanın, ardından bezi iyice durulayın ve sonra zemini kuru bir bezle silin.Bir çözücü veya yoğunlaştırılmış temizlik çözeltisi kullanırken, önce güvenlikle ilgili önerileri okuyun!(Asla Çamaşır suyu kullanmayın) Aşağıda, Aston Louis Parquet . Laminat parkenin üzerindeki lekelerin temizlenmesiyle ilgili tavsiyelerİ bulabilirsiniz. Sakız ve balmumu lekelerinin Laminat parkeden temizlenmesi Sertleştikten sonra, bu lekeler bir plastik kazıyıcı (keskin olmayan) kullanılarak çıkarılabilir. Meyve, süt,alkol,kauçuk,plastik,topukve gıda maddelerinin lekelerinin laminattan temizlenmesi ;Emici kuru bir bez kullanarak lekeyi çıkarın. Leke kurutulursa, uygun temizleme çözeltisini kullanarak temizleyin ve ardından kuru bir bezle silerek yüzeyi kurulayın. Laminat zemininizin değerini korumak için mobilya ayakları için keçeli sürgü ve lastikten sandalye makaraları kullanınız.tekerlek lastik tabanı DIN 68131 Tip ''w'' ye uygun olmalıdır. Oda sıcaklığı 18-22 C, hava nemi 50-60 % olmalıdır.